Meistrite Liiga: Liverpool – Bayern München

Parimad vihjed

Kaks Euroopa suurmeeskonda kohtuvad Anfieldil ja hakatakse selgitama kumb on kõvem.

Mõlemad oskavad suurepäraselt väravaid lüüa kuid ka mõlemal on kaitses probleeme.

Liverpool jõudis alagrupist edasi maagiliselt kui suudeti viimases kohtumises Napolit 1-0 võita. Meeskonna väravate vahe on Meistrite Liigas 9-7 ja see ei ole see, mida neilt on oodatud. Playoffides loomulikult mängitakse juba täiega ja seda teab ka Bayern.

Liverpooli viimane mäng oli poolteist nädalat tagasi, ehk saadakse mängida vägagi puhanult. Käidi ka Marbellas harjutamas ja taktikat lihvimas.

Liverpool soovib kindlasti väravaid lüüa ja see võib tekitada probleeme kaitses kui nende tugitala Virgil Van Dijk puudub tänu mängukeelule. Lisaks on Joe Gomez ja Dejan Lovren eemal. Tõenäoliselt on kaitsepaar Joel Matip ja Fabinho.

Bayern võitis oma alagrupi puhaste paberitega. Niko Kovaci mehed olid veenvad ja lõpetasid alagrupi väravate vahega 15-5. Bayerni alagrupp oli eeldatavasti ka kõige nõrgem, kuid siiski. Robert Levandowski lõi alagrupis 8 väravat ja kindlasti valmistab peavalu ka Liverpooli kaitsele.

Ründemäng on paigas, kuid ka Bayernil on kaitses probleeme. Viimasel ajal on seal tehtud kõvasti vigu ja nüüd on vastaseks Euroopa üks ohtlikumaid meeskondi. Jarome Boateng on enese vari ja viimasel ajal on teda asendanud Niklas Süle.

Thomas Müller ja Corentin Tolisso on kindlasti eemal ja Arjen Robben on küsimärgi all. Siiski on platsil kõvad mehed ja Liverpoolile peavalu piisab.

Kahe kõva skoorija ja kaitsemuredega meeskonnad annavad heaks valikuks väravate liinile panustamise. Teeme valiku üle 3,0 värava. See tähendab täpselt kolme väravaga raha tagasi ja kui enam, siis panus võitev.

OLYBETIS SAAD KOEFI 10,00 NII LIVERPOOLILE KUI KA BAYERNILE. POLE PAHA! MINE SIIT.