Meistrite Liiga: Liverpool – Napoli

Parimad vihjed

Liverpool võidab ja mõlemad skoorivad
@2,75 Mängima

Kuum kohtumine Anfieldil. Liverpool võõrustab Napolit. Jürgen Klopp´i Liverpool jätkab võimsat minekut ja nädalavahetusel alistati võõrsil Crystal Palace 1-2.

Liverpooli viimane kaotus tuli just Napoli vastu ja see juhtus 17 septembril võõrsil mängides. Siis kaotati 2-0. Järgmisest 13-st mängust on võidetud 12 ja viigistatud vaid üks. Peab tõdema, et mõnel puhul oli tegemist ka hea õnnega, kuna mängupilt ei ole alati suurepärane olnud.

Liverpooli õnneks on Napolil rasked päevad. Nad ei ole võitnud viimases kuues mängus, isegi kui viis nendest on lõppenud viigilise tulemusega.

Võõrsil on Napoli suutnud võita viimasest kuuest mängust ühe ja nüüd mängitakse Liverpooliga, kes on võitnud viimased 17 kodukohtumist. Napoli võit nende numbrite järgi tundub pea võimatu, kuid värava peaksid nad kirja küll saama.

Kõlab uskumatult, aga Liverpool ei ole kodus teinud sel hooajal ühtegi nullimängu. Isegi kui Napoli ei ole hetkel supervormis, siis viimasest üheksast kohtumisest ei ole skoorinud nad vaid ühes, ehk väravate löömine on neil siiski meeles.

Kõiki neid asjaolusid arvesse võttes teemegi oma panuse sellele, et mõlemad skoorivad ja Liverpool võidab.


Liverpool võidab ja mõlemad skoorivad
2,75