Meistrite Liiga: Liverpool – Napoli

Parimad vihjed

Liverpool kohtub Napoliga Anfieldil ja punased peavad võitma kui tahetakse unistada edasipääsust. Napolile piisab punktist ja nad on edasi. Oleneb muidugi ka PSG-st, kuid usume, et nemad saavad võidu kätte.

Napoli tuleb kindlasti kindla peale kaitsma ja Liverpool lendab maruliselt peale. Nädalavahetuse liigamäng oli heaks treeninguks kui võõrsil võideti 0-4 Bournemouth. Ka Napoli oli kõva ja alistas kodus Frosinone 4-0.

Napoli tuleb mängule päris heas seisus. Neile piisab viigist või siis kui kaotus, siis ei tohiks see olla suurem kui üheväravaline ja mitte 1-0.

Napoli kaitsemäng selle hooaja Meistrite Liigas on olnud hea ja meeskond on lasknud viie kohtumisega enda väravasse vaid neli väravat. Liverpool on seevastu enda väravast pidanud välja võtma palli seitsmel korral. Väravaid on Pool löönud ühe rohkem, kuid nüüd ollakse tõeliselt raskes olukorras kus tuleb ise tulistada ja proovima vastaseid takistada.

Me ei usu, et Napoli jääb kaitsesse istuma. Liverpool lendab peale ja see avab Napolile võimalused oma väravaid lüüa. Kas Napoli kaotab? Vähemalt väravaid me selles mängus peaksime päris mitmeid nägema.