Meistrite Liiga: Liverpool – PSG

Parimad vihjed

Nüüd ta siis algab! Saame jälle hakata nautima Meistrite Liiga kohtumisi. Esimesel päeval kohe selline maasikas nagu Liverpool vs PSG.

Mõlemad meeskonnad mängisid ka nädalavahetusel. PSG reedel ja Liverpool laupäeval. PSG lasi St Etienne mängus Neymaril ja Kylian Mbappe-l puhata, kuid siiski võeti 4-0 võit. Thomas Tucheli meeskond on kindlasti valmis mänguks Liverpooliga. Mängust puuduvad vaid vigastustega maadlevad Dani Alves ja Layvin Kurzawa.

Liverpool võitles laupäeval võõrsil Tottenhamiga, kust viidi ka 1-2 võit koju. Liverpool on Premier League hooaega alustanud rekordhästi võites kõik viis peetud kohtumist. Väike murekoht on Firmino silmavigastus, kuid meedia kohaselt on mees teisipäevaseks mänguks korras.

Praegusel hetkel ei ole Liverpooli just kerge võita, eriti veel nende kodus. Klopp on saanud oma mängusüsteemi Liverpoolis juba mõned aastad juurutada, samas kui Tuchel on alles alustamas. Prantsusmaa liigas neil probleeme ei ole olnud, kuid selliseid kontrarünnakuid nagu Liverpoolil ka Ligue 1 meeskondade seas ei kohta.

PSG-le võiks väikese eelise anda selle eest, et saadi üks päev kauem puhata. PSG meeste tase on vägagi hea, kuid saame näha kuidas nende kaitse osavamate meeste vastu saab. Liverpooli mäng on olnud niivõrd võimas, et neid koefe peab kasutama. Mängu väravate Üle liinid on samuti nauditavad, ehk kasutame kolme värava liini. Täpselt kolme värava puhul panus tagastatakse.