Meistrite Liiga: Manchester United – Barcelona

Parimad vihjed

Manchester Unitedi viimased nädalad ei ole olnud väga lubavad. Kaotati võõrsil Arsenalile ja enne seda kaks korda Wolvesile.

Nüüd keskendutakse väga raskele vastaseisule Meistrite Liigas. Koefid neid ei soosi, kuid see mis toimus märtsis Pariisis paneb asjad teise valgusesse.

Ajast mil Solskjaer alustas ManU peatreenerina on võidetud 15, viigistatud kaks ja kaotatud neli mängu. Nad on kaotanud Old Traffordil vaid korra ja see oli PSG vastu eelmises Meistrite Liiga ringis.

Barca on isegi raskem vastane kui PSG. Nad juhivad La Ligat 11 punktiga ja viimati võideti Atletico Madridi. Viimasest kümnest mängust on võidetud kaheksal korral.

Kuid nende võõrsil mängud Meistrite Liigas ei ole olnud kuigi säravad. Eelmises ringis mängiti Lyoniga 0-0 viiki ja nii Inter kui ka Spurs napsas neilt punkte alagrupis. Kui vaadata kahe varasema hooaja playoffe, siis on võõrsilt sellised prohmakad nagu 4-0 kaotus PSGlt, 3-0 Juventuselt, 3-0 AS Romalt. Viimane võit Meistrite Liiga playoff ringide võõrsilmängult jääb hooaega 2015-2016.

Arvestades kõike seda ründetalenti, kes kolmapäeval väljakule jookseb, siis ootame siiski suhteliselt vähe väravaid. Kumbki ei soovi vastasele ruumi anda ja enda hooaega liiga vara lõpetada.

Näiteks kõik ManU kodumängud selle hooaja Meistrite Liigas on olnud alla kolme värava. Viimases kuues Barca ML mängus on neljal korral löödud alla kolme värava.

Usume, et alla 2,5 värava on hea väärtusega panus.