Meistrite Liiga: Manchester United – PSG

Parimad vihjed

ManU võidab ja alla 3,5 värava
@3,35 Mängima

Lõpuks algavad kaheksandikfinaalid. Põnevus on laes kohe esimeset päevast alates kui ManU võõrustab kodus PSG-d.

Siis kui paarid välja kuulutati oli PSG suurfavoriit minemaks edasi veerandfinaali. Nii uskumatu kui see ka ei ole, on viimase pooleteise kuu jooksul muutunud nii mõnigi asi. United on Ole Gunnar Solksjaeri käe all olnud võitmatu juba 11 kohtumist järjest ja 10 nendest kohtumistest on võidetud.

PSG loomulikult domineerib Ligue1-s, kuid asjalood on teisiti kui kohtutakse meeskonnaga mille koduliigas on pinged laes. Lisaks vaevavad PSGd vigastused. Jaanuari lõpus sai vigastada Neymar. Eelmisel nädalal Cavani ning lisaks Verratti ja Meunier on kahtlased. Ka Adrien Rabiot tülitseb klubi ja lepinguga.

ManU on OGS käe all löönud 11 kohtumisega 28 väravat ja endale lasknud vaid seitse. ManU-l puuduvad Valencia ja Rojo, kuid nende asendajateks on leidunud Luke Shaw ja Diogo Dalot.

Usume, et tuleb väga võrdne kohtumine kui arvestada ManU koduväljaku eelist ja head hoogu. Lisaks soovitakse ennast kindlasti tõestada ka Meistrite Liigas. Kui veel arvestada kõvema tuumiku puudumist PSG-st, siis minnakse oma väravat puhtana hoidma ja see loob olukorra kus saab kombineerida koefe, et näiteks ManU võidab ja mängus alla 3,5 värava.

TEE MÄNGULE TÄIESTI RIKSIVABA KUNI 20€ SUURUNE PANUS


ManU võidab ja alla 3,5 värava
3,35

SpordiGuru mänguvihjed – tšeki värskeid valikuid

Allpool leiad kohe kohe algavad mängud. Ära jää tukkuma samal ajal kui Guru taskuid täidab.