Meistrite Liiga: Manchester United – Young Boys

Parimad vihjed

Aasia liin: Mängus alla 3,0 värava
@1,90 Mängima

Meistrite Liigas kohtuvad täna õhtul Manchester United ja Young Boys. Külalismeeskond on selgelt nõrgim selles alagrupis, kuid United on olnud kogu hooaja olnud raskustes. Nimelt ei ole nad koduväljakul sel hooajal suutnud võita ühtegi Meistrite Liiga mängu. Mängitud on vaid korra viiki ja saadud punkt. Võõrsil on mäng kulgenud hästi ja isegi Juventust võideti, kuigi oldi kogu kohtumise jooksul nõrgemaks pooleks.

Kodus tehti Vaenciaga 0-0 viik ja Juvele kaotati 0-1. Isegi, kui teisipäevane vastane ei ole tugevamate killast, on selge, et kui tegemist on hetke Unitediga ja juhtuda võib kõike. Viimases kodumängus Premier Leagues tehti kodus viik ühe nõrgima meeskonnaga liigast (Crystal Palace). ManU on Meistrite liigas suutnud nelja mänguga lüüa viis väravat. Siiski ollakse edasipääsu tagamas juhul kui Valencia ei võida võõrsil Juvet ja ManU võidab Young Boysi.

Young Boys kaotas eelmises ringis Valenciale 3-1, kuid varasemas mängus tehti Valenciaga kodus 1-1 viik. Meeskond on siiski kehvake.

United ei ole väravate löömise vaistu väga näidanud, ja usume, et see ei saa ka juhtuma täna. Paneme panuse, et mängus lüüakse alla 3,0 värava.


Aasia liin: Mängus alla 3,0 värava
1,90