Meistrite Liiga: Napoli – Liverpool

Parimad vihjed

Viik välistatud: Napoli võidab
@2,21 Mängima

Liverpool alustab täna kaitsma oma eelmise aasta Meistrite liiga tiitlit. Mängitakse võõrsil Napoliga, koht kus eelmisel aastal võeti vastu kaotus. Premier Leagues läheb Liverpoolil hästi, aga kui vastu astub Napoli, võivad asjalood muutuda.

Napoli on võitnud kohalikus liigas võitnud kolmest mängust kaks. Kaotus tuli Juve vastu võõrsil ja lõppskooriks jäi 4-3.

Liverpool pääses eelmisel hooajal napilt enda alagrupist edasi. Sel korral asjalood nii hullud ei ole. Siis oli lisaks Napolile vastasteks PSG ja Red Star. Sel hooajal Red Bull Salzburg ja Genk.

Liverpool on mängu favoriit, eks koefe mõjutab ka eelmise aastat tiitel. Premier Leagues on mängitud mitte just kõige kõvemate vastastega: Newcastle, Burnley, Norwich ja Arsenal. Ei saa just väita, et Arsenali tase sel hooajal oleks võrreldav Napoliga San Paolo staadionil.

Napoli on võitnud Mestrite Liiga raames kodus viimasest seitsmest kohtumisest võitnud viis. Eelmisel aastal kaotas Pool seal 1-0. Liverpool kaotas eelmisel hooajal kõik kolm võõrsil mängitud kohtumist. Viimasest kaheksast on nad võõrsil kaotanud kuus ja see paneb meid arvama, et Napoli koef omab väärtust.

Liverpoolil on olnud võõrsil raske ja panustame nende vastu. Napoli on viimase aasta jooksul Carlo Ancelotti käe all kenasti edasi arenenud ja atmosfäär nende kodumängudes on vastastele alati raske.


Viik välistatud: Napoli võidab
2,21