Meistrite Liiga: Napoli – Liverpool

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Liverpool -1,5
@4,20 Mängima

Kolmapäeval saame nautida tipptasemel jalgpalli kui Napoli saab endale külaliseks eelmise aasta finalisti Liverpooli.

Napoli on alustanud Serie-A hooaega uue peatreeneri Carlo Ancelotti all keskpäraselt. Ancelotti stiil on sarnane Sarri omaga kus parim kaitse on rünnak, kuid kaitse lekib.

Napoli esimene kohtumine Belgrad Red Stari vastu lõppes seisuga 0-0. Belgrad ei ole loomulikult lihtne koht kust punkte hankida, kuid Napoli sugune meeskond oleks oma võimalused ära kasutama.

Napoli kaotas oma viimase Serie A kohtumise selgelt Juvele numbritega 3-1. Napoli ei suutnud suurt korda saata vaid rippus Juve kannul. Ennustame, et nende minek Liverpooli vastu tuleb sarnane ja suurepärast tulemust ei saa neile lubada.

Liverpool on oma Premier League hooaega alustanud suurepäraselt. Asutakse liigatabelis teisel kohal võrdsete punktidega liidri Manchester Cityga. Vaid väravate vahe eraldab neid liidrist. Meistrite Liiga hooaega alustati stiilselt kui PSG tähtedeparaad alistati kodus 3-2.

Liverpool on PL lasknud enda võrku lüüa seitsemes mängus vaid kolm väravat ja võrreldes eelmise hooajaga on tegemist suure edasiminekuga. Virgil Van Dijki juhitud kaitseliin on rauast ja ründemehed teevad tööd kõik 90 minutit mõlemal pool väljakut.

Suuremaid muudatusi meeskondade kooseisus ei ole.

Liverpool on antud kohtumise favoriit, kuid saadaval olev koef vägagi mängitav. Napoli kesine kaitse saab hooaja raskeima ülesande kui Mo Salah ja Sadio Mane hakkavad seal keerutama. Ei oleks väga suur üllatus kui kaotus on suurem kui üheväravaline. Meie lõplik valik on siis Liverpool ja lisaks veel hullu koefiga kaheväravaline võit.