Meistrite Liiga: Porto – Liverpool

Parimad vihjed

Porto loodab täna teha suurepärase mängu ja alistada Liverpool, kelle käest saadi 2-0 kaotus eelmise nädala avakohtumises. Keita ja Firmino lõid kohe avapoolajal Liverpooli väravad ja see andis neile mugava positsiooni mängu kontrollimiseks.

Liverpool on selge soosik edasipääsule, kuid siiski ei ole kõik päris nii lihtne. Võõrsil suutis Porto neile mitmed korrad peavalu tekitada ja vaadates Livepooli selle hooaja võõrsilmänge, siis midagi head sealt ei paista.

Porto on kaotanud viimasest kaheksast mängust vaid ühe, kuid ei juhtu tihti kui vastane on niivõrd kõva kui täna.

Sel hooajal on Porto Meistrite Liigas kaotanud kaks korda ja mõlemal korral võõrsil. Eelmises ringis kaotati võõrsil Romale 2-1, kuid kodus võeti siiski lisaajal võit. Võideti viis alagrupi mängu ja viigistati üks.

Liverpool kaotas kõik võõrsil peetud alagrupimängud, kuid Bayern München suudeti eelmises ringis ohjes hoida. Klopp on mihkel play off kohtumistes taktika valimisel. Usume, et Pool läheb täna kaitsvalt mängule ja üritab nõelata vasturünnakutega.

Liverpool on võitnud viimasest üheksast võõrsilmängust neli ja viigistanud kolm. Porto on kodus viimase 22 kohtumisega kaotanud vaid korra. Vaadates neid numbreid ja arvestades Liverpooli kohaliku liiga pingeid usume, et Porto on sellest lahingust võimeline vähemalt viigiga väljuma.