Meistrite Liiga: PSG – Real Madrid

Parimad vihjed

Real Madridi hooaja algus on olnud natuke küsimärk. Nüüd aga tuleb vastaseks üks maailma kõvemaid klubisid. Mõlemal meeskonnal on mängijate tervisega probleeme.

Prantsuse liigas on viis ringi peetud ja PSG on oodatult liider. Nad on endale lasknud lüüa kaks väravat ja koduväljakul mitte ühtegi.

PSG-l puuduvad Kehrer, Draxler, Cavani ja Mbappe. Mõned mehed neist võivad veel mängida, kuid Mbappe kindlasti mitte. Neymar on samuti mängukeelu all. Nii, et ründetuusad on kõik puudu.

Real Madridil on suured mured keskvälja ja kaitsega, kuna kindlasti puuduvad Valverde, Asensio, Isco, Modric, Ramos ja Marcelo.

PSG on skoorinud kõigis viimases 24 Meistrite Liiga mängus ja kokku siis väravaid 65. Samal ajal on nad nende 24 mängu jooksul suutnud oma värava puhtana hoida vaid seitsmel korral. See tähendab, et viimasest 24 ML kohtumisest on 21 korral löödud vähemalt kolm väravat.

Real Madrid on võitnud Meistrite Liiga 13 korral ja väravate löömine ei ole neile võõras. Eelmisel hooajal lõid nad kaheksa mänguga 15 väravat ja kuuel korral kaheksast löödi vähemalt kolm väravat.

Minnes tagasi Zinedine Zidane varasemate numbrite juurde, siis 33 ML mängus löödi 26 korral vähemalt 3 väravat.

Arvestades nende meeskondade numbreid panustame sellele, et lüüakse üle 2,5 värava ja mõlemad skoorivad.