Meistrite Liiga: PSV – Tottenham

Parimad vihjed

Philips staadionil on panused tõusnud taevasse kui PSV saab endale külla Tottenhamni. Mõlemad meeskonnad on peale kahte mängu punktita ja see paneb peale kohustuse mäng võita kui on soov unistada edasipääsust.

PSV võitis küll veenvalt oma liiga, kuid Meistite liigas on oldud kesisemad. Alagrupp koosneb ka tugevatest meeskondadest, aga ega Meistrite Liigas ei saagi loota nõrkadele vastastele. PSV on selgelt grupi nõrgim ja tundub, et nad jäävad ka selle grupi viimaseks.

Koduses liigas on nad vägagi kindlad, kuid ML-is on kaotatud nii Barcale kui ka Interile. Tase ikkagi ei ole nii hea tundub isegi kui kõik mehed on mänguvalmis.

Ka Tottenham on oma liigas teinud head mängu, kuid Meistrite liigas on ka nende saldo ümmargune null. Eriti masendavaks oli kaotus Interile viimasel minutil. Kodus aga kaotati Barcale. Selles mängus ja järgmises kodumängus oleks tarvis kindlasti võitu.

Christian Eriksen on jälle mänguvormis. Sama kehtib Mousa Dembele kohta, ehk väljakule suudetakse saata jällegi tugev koosseis. Kane särab nagu ikka.

Ka väravavaht Hugo Lloris on tagasi oma tasemel ja see tähendab, et Spurs on igas väljaku positsioonis PSV-st ees. Kriitilised punktid lähevad siit mängust Londonisse ja sellele teeme ka omad valikud.