Meistrite Liiga: Real Madrid – Galatasaray

Parimad vihjed

Real Madrid võidab nulliga
@2,13 Mängima

Los Blancos läheb mängule alagrupi teiselt kohalt ja vahe liidri PSG-ga on viis punkti. Real on viimasel ajal olnud suhteliselt edukas. Viimasest viiest on võidetud kolm ja viimases mängus tehti 0-0 viik Betisiga.

Galatasaray on alagrupi viimane. Teisena olev Real on vaid kolme punkti kaugusel. Galatasaray peab mängu võitma kui soovitakse veel siit alagrupist edasi minna. Galatasaray on võitnud viimases viies kohumises kahel korral ja viimases mängus alistati kodus Rizespor 2-0.

Mõlemal on probleeme vigastustega. Realil puuduvad Asensio ja Nacho, lisaks kahtluse all Bale ja James. Külaliste suurimaks probleemiks on superründaja Falcao puudumine.

RM on mängu soosik ja me oleme sellega nõus. Galatasaray taevas on pilvine. Kolmest mängust on kogutud üks punkt ja löödud ei ole mitte ühtegi väravat. Usume, et Real valitseb mängu ja külalistele väga väravavariante ei teki. Võõrustajate puhta võidu peale pakutakse korralikku koefi ja Realil on neid punkte kindlasti vaja…

Galatasaray on väga kõva kaitsega meeskond ja see tõenäoliselt tähendab ka madalaskoorilist mängu. Viimases 10 Galatasaray mängus on vaid korra löödud üle 2,5 värava!