Meistrite Liiga: Real Madrid – Plzen

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Plzen +3
@1,88 Mängima

Real Madrid kohtub kodus Viktoria Plzeni-ga, kellel on vaja see kohtumine võita kui tahetakse unistada edasipääsust. Neil on selleks hea võimalus, kuna Real on oma halvimas vormis läbi aegade. Meeskonnal ja peatreener Lopteguil on peal suured pinged. Kui võita ei suudeta, siis kinga saamine on enam vähem kindel.

Viktoria Plzen peaks olukorda nautima ja sellest viimast võtma. Reali pinged mitmekordistuvad koduväljakul mängides. Reali kaitse on olnud tõeliselt kehv ja värava löömine väga vaevaline. Plzeni materjal ei ole ligilähedane Reali omale, kuid neil on võimalused värav ära lüüa.

Plzen teab millised on Reali probleemid. Nad kaitsevad kõvasti ja nende tipuründaja Krmencik on teinud häid mänge ja on vägagi tõenäoline, et ta saab selles mängus oma võimalused.

Kas Reali suudab ennast kokku võtta. Ühes võib kindel olla – Real siit suureskoorilist võitu ei võta. Külalistele saab vingeid koefe aasia händikäpiga. Võtamegi Plzen +3 väravat, ehk panuse kaotamiseks peab Real võitma vähemalt nelja väravaga. Kolme väravalise võidu puhul raha tagasi.