Meistrite Liiga: Real Madrid – PSG

Parimad vihjed

Real Madrid võõrustab teisipäeva õhtul PSG-d Santiago Bernabeu staadionil. PSG on Meistrite Liigas tunnistanud ainult võite, kuid Real vajab kindlaks edasipääsuks võitu.

Võidu vormistamine ei saa olla Realile lihtne vaadates PSG hetkevormi. Real on samuti ennast leidmas. Viimases voorus alistati Galatasaray lausa 6-0. Siiski hooaja avamängudes kaotati PSG-le ja tehti viik Club Brügge vastu. Kõikide liigade peale on Real võitnud viimasest kuuest mängust viis. Üks mäng lõppes viigilise tulemusega.

PSG-l on eemärk number 1 ka sel aastal on Meistrite Liiga. Nad on võitnud neli mängu neljast ja endale ei ole seejuures lastud mitte ühtegi väravat. Ise on löödud 10 väravat. Kusjuures väravaraamide vahele on tehtud 21 lööki, ehk tabavusprotsent lausa 50! Viimasel kolmandikul on nad võimsad.

Mõlemas meeskonnas on võimsalt ründetalenti ja meil on raske näha midagi muud selles mängus kui väravad. Panustame sellele, et lüüakse üle 3,0 värava. Täpselt kolme värava puhul raha tagasi. Julgematele 3,5 liin. Viimases neljas omavahelises kohtumises on löödud 3 või enam väravat.