Meistrite Liiga: Red Star – PSG

Parimad vihjed

Aasia händikäp: Red Star +2,0
@2,01 Mängima

Meistrite Liiga C alagrupis on väga tihe rebimine. Belgradi Red Star vajab võitu, et unistada edasipääsust. See peaks tähendama ka Liverpooli kaotust Napolile. PSG vajab samuti võitu kuna kui Liverpool võidab, purjetab hoopis Liverpool alagrupist edasi.

Esimeses kohtumises PSG hävitas Red Stari 6-1 ja liikusid ka jutud, et Red Star oli sellise skoori mänginud meelega. Koduväljakul on Red Star hoopis teine meeskond. Napoliga tehti 0-0 viik ja Liverpool kaotas 2-0.

PSG kaotas võõrsil Liverpoolile 2-3 ja teises mängus tehti Napoliga 1-1 viik. Peale kohtumist Anfieldil ei ole kaotatud, kuid koduses liigas on viimased kaks mängu mängitud viiki.

Red Star on Serbias kindel esimene. Sel hooajal on saadud 18 võitu ja kaks viiki. Kaotusi ei ole. Viimati kaotati koduses sarjas 2017 aastanumbri sees. Peale seda on peetud 46 mängu ilma kaotusekibedust tundmata.

Red Star on kodus täielikult teine meeskond kui võõrsil. Karm publik teeb vastaste elu raskeks. PSG-le pakutakse koefi alla 1,2 ja see on meie arvates liialt madal. Kasutame Red Stari händikäpiga +2,0 väravat. See tähendab seda, et kui nad kaotavad 2 väravaga, siis panus tagastatakse. Kui vähemaga on panus võitev.


Aasia händikäp: Red Star +2,0
2,01