Meistrite Liiga: Tottenham – Inter Milan

Parimad vihjed

Tottenhamil on täna vaja võita. Kui nad seda ei suuda, siis on selleks aastaks Meistrite Liigaga kõik. Nad on suutnud võita vaid ühe ML mängu ja seegi tuli raske tööga kolm nädalat tagasi. PSV juhtis 1-0 vaid 15 minutit enne mängu lõppu, kuid siis tegi Harry Kane mida vaja ja lõi kaks väravat.

Spurs on heas hoos. Nädalavahetusel võideti Chelseat 3-1, kusjuures see oli Chelsea esimeseks kaotuseks sel hooajal. Kõikides liigades on Spurs võitnud viimased viis mängu. Probleeme on neil hetkel just kaitsemeestega. Tõenäoliselt on Kieran Trippier, Aurier ja Foyth tänasest mängust väljas. Interi vastu lähevad tõenäoliselt ründama Kane, Eriksen, Alli ja Son.

Ka Interil on kõva ründeliin. Mauro Icardi on teinud 11 mängus kümme väravat ja Inter on löönud viimases viies mängus 13 väravat. Viimasel nädalavahetusel võideti Frosinone 3-0. Keita tegi kaks väravat ja ees mänginud Martinez ühe. Icardi mängis vaid viimased 15 minutit, ehk temagi on täna kindlasti avakooseisus.

Mõlemal meeskonnal on tugev ründemäng ja kui Tottenham peab võitma, siis tõenäoliselt tuleb kiire mäng ühe värava alt teisele. Panustena võiks vaadata üle liine.