Meistrite Liiga: Tottenham – Manchester City

Parimad vihjed

Topeltvõimalus: 1X (Spurs võidab või viik)
@1,95 Mängima

Tottenhami kauaoodatud staadion on lõpuks valmis. Avamäng peeti eelmisel nädalal Crystal Palace vastu ja võeti kenasti 2-0 võit. Siiski enne seda ei suudetud viis mängu jutti võita ja kaotati võimalus tiitli pärast võidelda.

Nüüd võideldakse koha eest esinelikus, et kindlustada pääs järgmise hooaja Meistrite Liigasse. Pocchettino praegune eesmärk on loomulikult teha Tottenhami parim Meistrite Liiga hooaeg. See ei saa kindlasti olema lihtne ülesanne, kuna meeskonnad, kes selle tiitli nimel võitlevad on maailma parimad ja nende veerandfinaali vastaseks teisipäeval ongi Manchester City.

Spurs on selle paari suur autsaider, kuid kindlasti lähevad nad oma uue staadioni avamängus võitma.

Manchester City, vastupidiselt vastastele, ei saanud nädalavahetusel puhata. Nad rahmeldasid Brightoni vastu FA karika poolfinaalis ja saavutasid 1-0 võidu. City lasi mõnel tähtmängijal puhata, kuid siiski näiteks David Silva, Kevin De Bryne, Bernando Silva ja Raheem Sterling alustasid kohtumist.

City vorm on olnud hea ning võidetud on viis viimast võõrsil mängu. Siiski ei ole võõrsil alati hästi esinetud. Swansea vastu FA karikamängus oli õnn nende poolel ja Schalke vastu oldi avamängu kaotamas kuid siiski viimase kahe viimase hetke väravaga võideti.

Spurs ei ole viimasest kuuest kodumängust kaotanud mitte ühtegi. Sealhulgas saadi 3-0 võit Dortmundi Borussia üle. Spurs on liigas sel hooajal kaotanud kodus kaks korda ja Meistrite liigas on võidetud viimasest üheksast kodumängust seitse.

Üks on kindel, see saab olema Spursi jaoks kõva tööpäev, kuid koduväljak, uus staadion, ja pikem puhkus annab meie arvates neile piisava eelise selles mängus võidelda võidu või vähemalt viigi eest. Ega ka Man City ei lähe võõrsil ummisjalu ründama. Kõigepealt peavad kaitses asjad korras olema.


Topeltvõimalus: 1X (Spurs võidab või viik)
1,95