Meistrite Liiga: Valencia – Chelsea

Parimad vihjed

Mängus üle 2,5 värava ja mõlemad skoorivad
@1,88 Mängima

Täna õhtul võtavad mõõtu H alagrupi teine ja kolmas, ehk Valencia ja Chelsea. Tegelikult on esimesed kolm võrdselt seitsme punkti peal, kuid Ajax juhib tänu väravate vahele.

Tänane kohtumine on mõlemale väga oluline, kuna see tõenäoliselt määrab ära, kes läheb alagrupist edasi play offi. Chelsea võimas seitsmemänguline võõrsilmängude võiduseeria sai eelmisel nädalavahetusel lõpu kui Man City suutis neid 2-1 võita. See kaotus ei vähenda kuidagi Siniste potensiaali võõrsil sama loovat ründemängu mängida.

Chelsea põhimõtteliselt garanteerib väravad. Frank Lampardi käe all on Chelsea ründemäng saanud suure hoo, kuid samal ajal on jäänud ka kaitse hõredamaks ja see tähendab samuti väravaid. Selle tulemuseks on see, et viimase kaheksa võõrsil mänguga on Chelsea mängudes löödud keskmiselt 4,125 väravat mängus, ehk seitsmel korral on löödud üle 2,5 värava ja mõlemad on skoorinud. Usume, et Chelsea jätkab sama liini ka täna.

Valencia võitis Chelseat nende enda kodus kui peeti ML avamäng septembris. See oli ka üks kahest mängust sel hooajal kui Chelsea ei ole suutnud väravat lüüa. Natuke ennatlik on mõelda, et Valencia teeb samasuguse tööpäeva kaitses, kuna kodus tuleb näidata natuke atraktiivsemat mängu.

Valencia on kodus kõva pähkel mida purustada. Nad on kaotanud Mestalla staadionil vaid ühe kohtumise sel hooajal. Samuti on huvitav see, et viimases kuues kodukohtumises on neljal korral löödud üle 2,5 värava ja mõlemad meeskonnad on skoorinud.

Arvestades Chelsea võõrsilmängude numbreid ja Valencia viimase aja esitlusi, siis leiame, et see koef pakub heldet väärtust.


Mängus üle 2,5 värava ja mõlemad skoorivad
1,88