Meistrite Liiga: Valencia – Manchester United

Parimad vihjed

Viik välistatud: ManU võidab
@2,10 Mängima

Manchester United teeb kehvat hooaega, kuid siiski on juba kindlustanud endale Meistrite Liiga alagrupist edasipääsu. Alagrupi võitminegi on veel võimalik kui täna suudetaks Valenciat võõrsil võita ja Juve teeks Young Boysi vastu Šveitsis viigi.

United saab mängida pingevabalt ja seda on nad saanud sel hooajal teha harva. Meeskond tegi nädalavahetusel hea mängu kui Fulham võideti 4-1.

ManU olukord oleks olnud teine kui Fellaini ei oleks viimases ML mängus teinud Young Boysi vastu üleajal 1-0 võiduväravat. Sellisel juhul oleks Valencias mängitud koha nimel 16 parema seas.

Miljoniost Paul Pogba on istunud viimastes mängudes vahetusmeeste pingil, kuid nüüd on Mourinho juba kinnitanud, et Pogba on avakooseisus.

Valencial ei ole selles mängus mitte mingisugust panust ja nad on juba kindlustanud endale koha Euroopa Liigas. Ainsaks võiduks ML-is on võit Young Boysi vastu. Hooaeg ei ole neil hästi läinud kui La Ligas ollakse ka alles 15-nes. Valencia parim võimalus mängida järgmisel hooajal Meistrite Liigas on võita sel hooajal Euroopa Liiga. La Ligas on tehtud liiga mitu viiki. Nad on kaotanud sama palju kohtumisi kui teisel kohal paiknev Sevilla (3), kuid viike on tulnud lausa üheksa.

Valencia on kohtumises väike soosik, kuid koefide avamisel nad seda ei olnud. Valencia koef on kukkunud kolme pealt u 2,6 peale. Unitedi koef on umbes kolm. Meile sobib hästi väike panus Unitedi nii, et viigi korral saab raha tagasi.


Viik välistatud: ManU võidab
2,10