Moskva ATP: Marco Ceccinato – Adrian Mannarino

Parimad vihjed

Moskva ATP turniiri teises ringis saame hea mänguvihje kohtumisest itaallase Marco Ceccinaton (ATP 19.) ja prantslase Adrian Mannarinon (ATP 49.) vahel.

Ceccinato on sel hooajal esinenud suhteliselt hästi, kuid eelmise hooaja tasemeni ei ole ta küündinud. Sellest hoolimata on ta teinud mitmeid häid mänge. Tema tugevuseks on hea serv, võrgus mäng ja eeskäelöök on väga täpne. Shanghai ATP turniiril ei olnud mees loosi üle väga rõõmus ning kolmandas ringis pidi ta Novaj Djokovicile alla vanduma.

Mannarino on eakas tennisemängija ning tema tase vajub järjest alla. Prantslase ainsaks tugevuseks hetkel on tugev serv, kuid mehe servi vastuvõtt ei kannata kriitikat. Mannarino suutis eelmises ringis lõpetada enda kuuemängulise kaotuste seeria. Ta suutis tasavägises mängus üle mängida Evgeny Karlovski.

Koefimeistrid on üllatuslikult selle mängu soosikuks määranud Mannarino, kuigi Ceccinato on terve hooaja mänginud prantslasest tunduvalt paremini. Kasutame võimalust ja panustame Ceccinatole otse mängu võidule kui ka händikäpiga.