Nations League Women: Naiste võrkpall

Parimad vihjed

Poola – Jaapan, kell 21.30

Poola, sarnaselt teistele edukatele võrkpallimaadele, alustas liigat kehvasti. Nüüd on saadud masin käima ja nopitud viimases neljas mängus võidud. Täna õhtul kohtutakse Jaapaniga, kes on võitnud kuus mängu kuuest. Jaapani vastased on olnud nõrgemad ja tugevamatega ei ole pidanud madistama. Poola seevastu võib heal päeval vastu panna ka tippnaiskondadele.

Tõenäoliselt on tulemas tasavägine madin ja 45,5 punkti määr ületatakse enamus geimides. Mis puutub koefidesse, siis usume Poola võitu ja võtame panuse händikäpiga -1,5 geimi, kuna võimalus selle juhtumiseks ei vasta koefidele ja selles on väärtust (2,28)

Serbia – USA, kell 23:40

USA juhib oma alagruppi võimsalt. Esimeses kahes mängus anti vastastele 5 geimi, kuid peale seda järgmises 10-nes mängus on ära antud vaid üks geim. Serbia seevastu on madistanud viimasest neljast mängust kolmes 5 geimi ja osa neist tunduvalt nõrgemad naiskonnad.

Serbia mäng on olnud väga kõikuv ja suure tõenäosusega üks geim antakse USA-le suure marginaaliga. USA on olnud mängude alguses väga tulemuslik servimisel ja neil on õnnestunud rikkuda vastaste tõsteid ja tänu sellele saadud palju punkte servidest.

Võrkpallile panustamisel on reegel, et -2,5 geimide händikäppi ei võeta. Seetõttu vaatame esimese geimi händikäppi ja usume, et USA võtab selle enam kui 4,5 punktiga.