NBA: Charlotte Hornets – Milwaukee Bucks

Parimad vihjed

Hornets on hooaega alustanud väga kenasti ja võetud on tugevaid peanahku. Kemba Walker on olnud kogu liiga parim mängija. Mees on teinud keskmiselt 28,6 punkti mängu kohta ja lisaks veel andnud 6,4 söötu per match. Sinna mahub 60 punkti 76ersi vastu ja 43 punkti Celticsi vastu. Nende hea minek on olnud suuresti tänu Walkerile.

Hornetsi suvine ost Tony Parker võib sellest mängust puududa ja see jätaks suure augu Hornetsi rotatsiooni.

Bucksi kooseisu kuulub selline mees nagu Giannis Antetokounmpo ja loomulikult on ta meeskonna suurim staar. Kreeklasest supermees on hetkel soosikuks võitma selle hooaja MVP auhinna. Uus peatreener Mike Budenholzer on saanud meeskonna lendama.

Antetokounmpo saab abi Khris Middleton, Eric Bledsoe ja Malcolm Brogdonilt ja see teeb neist suurepärasekt kokku mängiva tuumiku. Väga ei imestaks kui nad lendaksid finaalideni välja.

Kokkuvõttes: Walkeril on liiga suur koormus, et saada kvaliteetsema Bucksi vastu. Mehe ülesannet ei tee lihtsamaks ka see, et Bledsoe, kes tema vastu astub, on NBA eliit palliga mehe katmisel. Bledsoe üheks ja ainsaks ülesandeks saab olla Hornetsi ainsa tähe kannul kogu kohtumine.

Kui Bledsoe saab oma ülesandega hästi hakkama – tõenäoliselt saab – siis võib mängu lõppedes olla tablool suhteliselt inetud numbrid Hornetsi poolt vaadates. Hornets mängis ele Atlanta Hawksi vastu ja meestel on lisaks kõigele ka vädimus. Pakume, et Bucks võidab vähemalt viie punktiga.