NBA: Charlotte Hornets – Philadelphia 76ers

Parimad vihjed

Händikäp: Philadelphia 76ers -1.5
@2,04 Mängima

Philadelphia 76ers kindlustas endale idakonverentsis koha play offidesse. Milwaukee, Toronto ja Philadelphia on juba kindlalt playoffides, kuid Phillyl on mille nimel mängida kuna nad võitlevad kolmanda koha nimel Indiana ja Bostoniga. Üks või kaks võitu otsustavad palju kuna hetkeseisuga oleks nende esimeseks vastaseks Detroit. Kui aga Indiana pääseks neist mööda, siis oleks tõenäoliseks vastaseks Boston Celtics.

Iga meeskond valiks hea meelega vastaseks pigem Detroidi kui Celticsi ja selle tõttu mängib Philadelhia täiega isegi kui play off koht on juba kindel. Bookmakerid on rajult reageerinud kuna meeskond otsustas lasta Joel Embiidil puhata. Koefid on suht võrdsed ja Philly on vaid ühe punktiga soosik. Charlotte ei ole halb meeskond, kuid nende võimalused play offi pääseda ei ole kuigi suured.

Isegi ilma Embiidita on Philadelphia mänguvõimsus selgelt parem kui Charlottel. Philadelphia purustas viimases mängus Milwaukee. Philadelphia on lauapallide võitmises NBA neljandaks parim meeskond ja Chrlotte on 23. Visketäpsus on Phillyl NBA seitsmendana parim ja samal ajal Cherlottel 25.

Philadelphia on mitmes väljakupositsioonis selgelt Charlottest parem ja isegi ilma Embriidita ei tohiks neil olla probleeme. Panus händikäpiga Philadelphia peale on hea panus.


Händikäp: Philadelphia 76ers -1.5
2,04