NBA: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors

Parimad vihjed

Punkte kokku mängus Üle 216.0
@1,95 Mängima

NBA finaalide kolmas mäng. Golden State juhib 2-0. Cavaliers peab tegema imenippe, et saada kolmik Curry-Durant-Thompson kontrolli alla. Siiamaani ei ole sellega hakkama saadud.

Cavaliers’i hooaeg on olnud suurepärane. Nüüd ollakse finaalis ja tase on teine. LeBron on põhimõtteliselt kandnud meeskonna finaalidesse. Nüüd oleks vaja midagi muud kui ainult King James-i 50 punkti üritusi. Vastas on liiga kõige kõvem vastane ja kogu meeskond peab endast andma rohkem kui 100%, kui tahavad unistada finaalsarja võidust.

Cavaliers on aga võidelnud lõpuni. Esimene mäng lõppes peale lisaaega 124-114. Teises mängus võttis GSW kindlalt oma. Cavaliers peab midagi muutma – ainult James-i suurepärane mäng ei ole piisav.

Warriors’i mäng on jällegi vastupidine. Kolmik Durant, Curry ja Thompson on meeskonna tugitalad ja teevad tööd ühest mängust teise. Warriors-i edu ongi see, et ei toetuta ühele mängijale. Kolmik on visanud 2/3 kogu meeskonna punktidest, mis näitab kui efektiivsed need mehed on.

Warriors läheb kindlasti kolmanda võidu järele, et võiks võtta väikese hingetõmbepausi. Cavaliers saab koduväljaku eelise, aga Spordihai ei usu, et James ja Love suudavad kahekesi Warriors’i murda. Cavaliers’il on kõva paine peal, või õigemini on see paine James-il. GSW-i kolmik paneb korralikud numbrid jällegi tabloole, aga kuidas suudab James neile vastu hakata? Siit leiad meie kaks soovitust sellele mängule.