NBA: Denver Nuggets – Oklahoma City Thunder

Parimad vihjed

Händikäp: Oklahoma City Thunder -2
@2.02 Mängima

Täna öösel kohtuvad Lääne konverentsis Denver Nuggets ja Oklahoma City Thunder. Ootame hoogsat ja meelelahtutuslikku mängu nii nagu nende kahe mõõduvõttudel tavaks on.

Mõlema hooaeg on alanud stiilselt. Nuggets on oma konverentsi liider ja Thunder kolmas. Nende vahel mõnuleb Golden State Warriors.

Denver Nuggets on viimaks tegemas hooaega mis viib neid playoffidesse. Viimasel kahel aastal on see jäänud vaid ühe võidu kaugusele. Sel aastal on Harris, Nikola Jokic ja Jamal Murray mängu viinud uuele tasemele. Ka selle kolmiku taga on mitmeid häid mängijaid, nii et kogu tiim ei looda ainult neile.

Nuggetsi viimane võõrsilturnee sai tagasilööke kui Harris ja Paul Millsapa said vigastada. Lisaks on Murrayl olnud probleeme säärega. Tõenäoliselt mees ikkagi täna on platsil.

Ka Thunderi hooaeg on alanud vägevalt. Suvel saadi Paul Georgele uus leping ja seda lausa neljaks aastaks. Tema ja Westbrooki mäng on toiminud suurepäraselt ja mehed on sõbrad ka platsilt väljaspool.

Lisaks hangiti suvel sakslane Dennis Schroeder ja mees on olnud nagu kaste kartulitele. Mees oskab palliga ringi käia, mänge otsustada ja valmistab sellega vastastele suurt peavalu.

Murray ja Nikola Jokic peavad tegema kõva tööpäeva kui soovivad täna öösel Thunderile vastu saada. Steven Adams oskab kindlasti Jokici õhtu raskeks teha ja kindlasti ei anna Westbrook vigastuse käes vaevlevale Murrayle midagi niisama.

Kahe tähtsa mängija puudumise tõttu panustame täna Oklahoma City Thunder-ile. Meie arvates ei ole bookmakerid piisavalt arvestanud Harrise ja Millsapi eemalejäämisest tekkivat auku. Väikese händikäpiga Thunder läheb piletile. Koefid ja liinid tõenäoliselt veel kukuvad.


Händikäp: Oklahoma City Thunder -2
2.02