NBA: Detroit Pistons – Philadelphia 76ers

Parimad vihjed

Händikäp: 76ers -2,5 punkti
@1.95 Mängima

Reede öösel kohtuvad kaks idakonverentsi meeskonda. Mõlema hooaeg on alanud hästi ja meeskonnad on konverentsi eesotsas. Pika hooaja lõppedes võib juhtuda, et vaid 76’ers jõuab playoffidesse.

Detroit Pistons tegi suvel ühe olulise liigutuse kui hankis endale ühe parima treeneri Dwane Casey. Mees on saanud meeskonna lendama ja julgemad pakuvad neile juba kohta play offides, kuid sinna on veel pikk tee minna.

Pistonsi kaks parimat mängijat on Andre Drummond ja Blake Griffin. Mõlemad kuuluvad eliiti, kuid härrade taga puudub piisav taustatugi. Vigastuste nimekorjast leiab Ish Smithi ja kolmeste kahuri Reggie Bullocki.

76ersil on kõik võimalused teha unustamatu hooaeg ja mängida väga pikk kevad. Eelmises kohtumises oldi konverentsi juhtiva Toronto Raptorsi vastu pikalt mängus kuid lõpuks Kawhi Leonard siiski otsustas koduvõidu Raptorsile. Mäng oli tasavägisem kui lõppskoor näitab. 76ers on võimeline üle mängima mistahes NBA meeskonna ja kui mäng käima saadakse, siis Pistons peaks olema vaid väike eelroog.

Külaliste materjal on tunduvalt parem: Joel Embiid, Ben Simmons ja Jimmy Butler. Selline tähtede kolmik ja selle ümber veel ports suurepäraseid taustajõudusid. Drummond ei saa kuidagi Embiidi vastu kaitses ja sama juhtus ka meeskondade varasemates kohtumistes. See tekitab Drummondile palju vigasid ja 76ersile vabaviskeid ja lisaks veel Drummondile vähem mänguminuteid.

Võõrsil mängiv 76ers on favoriidiks, kuid meie arvates on liin liiga madal. Teeme valiku 76ersi vähemalt kolme punkti võidule. Usume, et see liin tõuseb päeva jooksul…


Händikäp: 76ers -2,5 punkti
1.95