NBA Finaalid: Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors

Parimad vihjed

Cavaliers võidab esimese poolaja
@2,15 Mängima

NBA finaalid on jõudnud neljanda mänguni. GSW on domineerinud kõikides mängudes ja juhib finaalsarja 3-0. Cavaliersil on nüüd selg vastu seina ja neil on vaja võitu, isegi kui ülesanne tundub võimatu. Cavaliers on olnud edukas esimesel poolajal, ja tüüpiliselt Warriors-ile mööduvad nad vastastest lõpu poole. See võiks jätkuda ka täna, kuna Cavaliers vajab võitu.

Cavaliers on mänginud nii hästi kui võimalik kogu finaalsarja. Karm tõsiasi on see aga, et kogu mäng on LeBron James-i ja Kevin Love õlul. James viskab igas mängus 35 punkti ja finaalides isegi üle 50-ne. Nüüd peavad nad veelgi juurde panema, kui Cavaliers tahab sarjas vähemalt ühe võidu saada.

Cavaliersil on psüholoogiline eelis selles mängus. Isegi kui pinged on suured, on nendel meestel peas kõik korras. Eelmises mängus tehti korralik esitus, kuid Warriors võttis lõpuks ikkagi oma. Täna vajab Cavaliers kõigilt maksimaalset pingutust. Spordihai on kindel, et tahtest puudust ei ole.

GSW meeskonnal on kõva kolmik (Durant, Curry, Thompson). Kui ühel ebaõnnestub, õnnestub teistel. Kuid Cavaliersis James-il peab alati õnnestuma, et oleks võiduvõimalust.

Cavaliers saab koduväljaku- kui ka psüholoogilise eelise. Nad peavad võitma ja kindlasti näeme, et terve meeskond annab endast kõik. Warriors saab võimaluse meistritiitel juba kindlustada, kuid usume et Cavaliers ei kaota seeriat 4-0 ja Warriors tahab pidustusi alustada koduväljakul. Cavaliersi koef sobib tõesti hästi piletile ja lisaks veel mõned kõrvalpanused.