NBA Finaalid: Golden State Warriors – Toronto Raptors

Parimad vihjed

Händikäp: Toronto Raptors +4,5
@1,95 Mängima

Golden State viigistas finaalseeria 1-1 ja selleks mänguks liigutakse läänerannikule. GTW läheb esimesele kodumängule kehvas seisus. Meeskonna tsenter Kevon Looney vigastas rangluud niimoodi, et ei saa enam selles finaalseerias osaleda. Lisaks Looneyle vigastas Klay Thompson oma reit. Tema olukord ei ole teada, kuid selge on see, et ta ei ole 100% korras. Oletame, et ka tema ei mängi seda kohtumist.

Kevin Duranti olukorrast on teada antud seda, et ta on kõige varem tagasi neljandaks finaalkohtumiseks. Demarcus Cousins mängis juba 28 minutit ja olukord tundus hea. See on meeskonnale suureks kergenduseks. Ka Andre Iguodala mängis 28 minutit, kuigi ta ei olnud samuti 100% korras.

Toronto võitis detsembris mängitud kohtumise Oracle areenal, kuid selleks kohtumiseks on nad märgitud autsaideriteks. Thompsoni olukorrast ei ole veel täit kindlust, kuid kui tuleb teade, et ta ei ole korras, siis koefid hakkavad hooga liikuma. Raptorsile pakutakse hetkel 4-5 punktilist händikäppi ja selle me kasutame kindlasti ära.