NBA: LA Clippers – LA Lakers

Parimad vihjed

NBA 19/20 hooaeg algab ja esimesel päeval näeme kohe põnevat Los Angelesi derbit. Lääne konverents on taaskord ülivõimas võrreldes ida konverentsiga. Mõlemad LA meeskonnad uuenesid palju. Clippers palkas Kawhi Leonardi ja Paul George´i. Lakers seevastu sai endale lõpuks Anthony Davidsi. Mõlemad on meistritiitli peale favoriidid ja just Laksersi jälgimine sel hooajal on põnev – Lebron ja AD mängivad koos…

Clippers on võibolla natuke isegi tugevam meeskond, aga seda juhul kui kõik mehed on terved. Hooaja alguses peavad nad liikuma minema siiski ilma Paul George´ita. Tänu vigastusele puudub ta kindlasti esimesed kümme mängu. Lakersilt puudub Kyle Kuzma.

Lakersi treeningmängud läksid hästi. GSW võideti kolmes kohtumises neljast. Preseason on siiski preaseason, kuid positiivseks oli see, et Lebron ja Anthony Davis leidsid kohe omavahelise keemia. Korvi all mängimine saab olema keeruline, kuid ilma Paul Georgita on Lakersil siin omad võimalused olemas.

Koefide järgi on Lakers soosik, ja see sobib meile kenasti. Koduvälja eelist ei ole kummalgi, kuna mängitakse mõlema koduväljakul Staples Centeris. Mõlemal on suurepärane tiim, kuid ilma Paul George´ita ei usu me Clippersi võitu.