NBA : Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder

Parimad vihjed

Lakersi tänaöine vastane Oklahoma City Thunder peab teist õhtut järjest Staples Centeris mängu. Eile kaotati Clippersile 90-88. Neli mängijat OCT meeskonnast mängisid üle 30 minuti. Terrance Ferguson 35 ja Chris Paul 33 min. Lakers on pikemat aega kodus mõnulenud ja Los Angelesest pärinevad nende viimased kolm kohtumist samuti. Lisaks on Lakers saanud ühe lisapäeva puhkust võrreldes OCTga.

Oklahoma on võtnud viimasest 13 kohtumisest viis. Mänguvõim neil väga tugev ei ole, kuigi avaviisikus on kõvad nimed. Ka tõenäosus nende pääsemisel play offi on nende vastu. Ründemängus ollakse liiga seitsmendana nõrgim meeskond, kaitses ollakse paremad. OCT teeb kolmandana vähim viskeid korvi poole ja kogutakse tagantpoolt kuuendana korviks lahendatud sööte.

Lakersis jagavad Lebron ja Anthony Davis omavahel mängu juhtivaid rolle. Üks mäng üks, teine mäng teine. Räägitakse, et Davidsil on õlaga probleeme, kuid mees on täitsa normaalselt mänginud ning ka selles mängus üles antud. Lebron on tõusnud uskumatule tasemele. Viimase kahe kohtumisega viskas ta 62 punkti ja nii muuseas juhib ka söödutabelit 11,2 resultatiivset söötu per mäng.

Lakers on saanud tagasi ka Rajon Rando – mees viskas viimases kohtumises 23 minutiga 15 punkti. Lakersi mänguvõim on tunduvalt parem, koduvälja eelis ja üks päev enam puhatud peaks andma eeliseks ca 12 punkti. Turg aga fännab Oklahomat rohkem ja händikäpile saab panustada -9,5 punktise liini juures.