NBA: Miami Heat – Philadelphia 76ers

Parimad vihjed

Händikäp: Miami Heat -2,5
@2,02 Mängima

NBAs toimus lõpuks see mida oli oodatud ja Minnesota sai Jimmy Butleri müüdud. Butler ja Justin Patton läksid Philadelphiasse ja Minnesota sai vastu Covingtoni, Sarici ja Baylessi ning lisaks 2022 aasta teise valiku draftis. Philadelphia on selles kaubas suurem võitja ja Minnesota ei saanud Butleri eest seda hinda, mida oleks võinud saada.

Kuid selles mängus tasuks Philadephia vastu panustada, isegi kui Butler on nende nimekirjas. Esimest korda näeme teda siiski alles kolmapäeval Orlando vastu. Miami vastu Philadelphia roster on siiski lahja. Kolm meest puuduvad ja nende hulgas avaviisikumehed Saric ja Covington. Mõlemad on mänginud üle 30 minuti mängu kohta ja teinud üle 10 punkti per mäng.

Miami Heat on kogunud 12 kohtumisega viis võitu ja paiknevad idakonverentsis kümnendana. Miamil on võimalus sel hooajal jõuda play offi, kuid mäng peab paranema ja mängijad peavad püsima tervetena. Noor Josh Richardson on tõusnud nende põhitegijaks, kes tulistab keskmiselt üle 20 punkti mängus. Hassan Whiteside on samuti teinud head mängu ja kogutud on üle 15 lauapalli mängu kohta.

Miami Heat on selles mängus kerge soosik, kuid meie arvates peaks olema punkti või kahe võrra veelgi suurem soosik kui võtta arvesse Philadelphia hetkeolukorda. Philadephia mängis tasavägise lisaajaga kohtumise üleeile ja juba reisinud Miamisse, nii et ka väsimust peaks olema kodumeeskonnast enam.