NBA: Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets

Parimad vihjed

Händikäp: Brooklyn Nets +8,0
@1,94 Mängima

Selle playoff paari esimene kohtumine lõppes üllatuslikult külalismeeskonna Netsi võiduga. Sixers on selle paari suursoosik, kuid avamäng näitas midagi muud. Nets kontrollis mängu ja 76ers ei saanud kuidagi mängu käima.

Kõik 76ersi tähed, välja arvatud Jimmy Butler, olid tõeliselt hambutud. Netsi kõva kaitse pani nad keerulisetesse olukordadesse ja visked ei tabanud.

Nets mängis kaitses viiekesi nelja vastu kuna 76ersi mängujuht Ben Simmonsit ei pidanud katma. Simmonsi visketäpsuse puudumine sööb suure osa teiste mängijate mänguruumist ja see loobki olukorra kus 76ersi mehed peavad viskama kehvast positsioonist. Just see saab olama Philadephia suurimaks murekohaks – kuidas muukida lahti Netsi ideaalselt tundunud kaitsetaktika.

Netsil õnnestus ka rünnakul. Vabavisked visati sisse 92,3% täpsusega ja kolmeseid 42,3% täpsusega. Vahetusemehed tegid klubi rekordi visates 59 punkti. See näitab nende valikuvõimalusi.

Sixers peab kõvasti enda mängu parandama kui soovitakse vähemalt üks kodumäng võita. Lisaks on nende tähttsenter Joel Embiid taaskord vigastatute nimekirjas ning ei ole kindel kas ta mängib.

Esimest mängu nähes tundub tobe seda liini mitte kasutada. Piletile siis üheksa punkti händikäp Netsile ja väiksema panusega ka otse võitu.


Händikäp: Brooklyn Nets +8,0
1,94