NBA: Philadelphia 76ers – Chicago Bulls

Parimad vihjed

Händikäp: Philadephia 76ers -11
@1,91 Mängima

Philadelphia läheb oma hooaja teisele mängule, samal ajal kui see on Bullsile esimene. Lauri Markkanen on vigastusega eemal veel umbes kuu aega. Philadelphia sai esimeses mängus pähe Bostonilt – kohtumine lõppes 105 – 87. Just teine poolaeg oli Sixersil halb.

Sixersil ei õnnestunud kaugvisked. Visati 26 korda, kuid tabati vaid viis. See oli nende achilluse kannaks, kuna neil on väga kõvasid viskajaid. JJ Reddick on kõige kõvem kolmeste mees, kuid ta ei saa palju minuteid Simmonsi ja Fultzi tõttu. Viimases mängus tabas ta vaid kaks viset kaheksast ja lisaks eksis Saric kõigil neiljal katsel. Covington tabas kaks viset seitsmest. Mõni kindlasti arvab, et Philadelphia on nõrk kolmeste meeskond. Nii see ei ole ja sellistest numbritest saab vaid ülesmäge minna.

Chicago Bullsil puuduvad superstaarid ja play offi nad tõenäoliselt ei pääse. Mõistlik oleks veel tiimi üles ehitada ja saada häid valikud draftist. Lisaks Markkasele on puudu veel Omer Asik, Denzel Valentine, Paul Zipser ja Christian Felicio.

Piladelphia teab mida tuleb parandada võrreldes esimese mänguga. Neid peetakse ida konverentsi üheks parimaks meeskonnaks. Chicago probleemiks sel hooajal saab kaitsemäng ja usume, et Philadephia kasutab selle ära. Meie paberites on selles mängus Philadephia isegi suuremaks soosikuks kodumängus ja tänu sellele proovime händikäpiga raha koju tuua.