NBA: Phoenix Suns – Philadelphia 76ers

Parimad vihjed

Händikäp: Philadelphia 76ers -1,5
@1,92 Mängima

Phoenix Suns on olnud NBA hooaja eriline sähvatus algusest peale. Enne hooaja algust ei osatud neist midagi oodata, arvati et mängitakse taaskord konverentis põhjamudas. Hooaja algus on olnud aga võimas. Suns on võitnud kuuest mängust neli ja sealhulgas tiitlisoosikule Clippersile tehti tuul alla.

Phoenix on kolmepunkti joone taga olnud hea – liigas kuuendana parim. Vabavisetes liiga kolmas ja ründeedukuse poolest liiga kaheksas. Eelmisel aastal oldi tagant poolt kolmas. Tuleb muidugi tähele panna, et tegemist on hooaja algusega ja mida aeg edasi, tuleb meeskondade tase välja. Usume, et nende mänguvõim ei ole playoffdesse jõudmiseks piisav.

Philadelphia jätkab tugevat mängu samuti. Viimati alistati Portland. Meeskond jätkab lääneranniku turneed veel kolme kohtumisega. Joel Embiid on veel puudu, kuid Al Horford ja Tobias Harris suudavad teda kenasti asendada. Harford tulistas viimases kohtumises 25 punkti ja Harris 23. Phoenixil puudub Deandre Ayton.

Sixersi meeskonnamäng on hetkel heas seisus ja üldine mängujõud on lähedal liiga parimatele. Turg on Embiidi puudumisele tugevalt reageerinud ja see tähendab, et saab panustada Philadelphia võidule vaid 2 punktilise händikäpiga. Meeskond on saanud päeva kauem puhata ja Phoenixi tase ei ole nii kõva, isegi kui esimesed mängud on hästi õnnestunud.


Händikäp: Philadelphia 76ers -1,5
1,92