NBA: Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder

Parimad vihjed

Eriti tulise esimese kohtumise pidasid Portland Trail Blazers ja Oklahoma City Thunder. Avakohtumise võitis napilt Portland ja bookied peavad neid ka teises mängus soosikuks.

Oklahomal esimene mäng väga hästi ei õnnestunud ja seda just tänu kehvale visketabavusele. Siiski mängisid nad kui võrdne võrdsega viimaste minutiteni. Kolmeseid tabati 33. vaid viis tükki ja suur osa nendest oli veel täiesti vabalt positsioonilt visatud. NBA mehed peaks neid tabama ikka tunduvalt kõvema protsendiga.

Kerge õlavigastusega mänginud Paul George ei tundunud olevat 100% mänguvormis. Siiski kaitses ta hästi Portlandi Damian Lillardi vastu.

Kohtumine oli lõppude lõpuks väga tasavägine isegi külaliste kesise tabavusega – see on natuke murettekitav Portlandi poolt vaadates. Kui Thunderi võtmemängijad saavad visked sisse samamoodi kui põhihooajal, ei jää Portlandile enam eriti võimalusi.

Põhihooajal suurepärast kaitsemängu näidanud Thunder tegi seda ka playoffi avamängus. Me ei usu, et Thunder oma sügava ja suurepärase materjaliga teeb sarnase viskepäeva teist kohtumist jutti, nii et külalismeeskond Thunder hea koefiga piletile.