NBA: Toronto Raptors – Detroit Pistons

Parimad vihjed

Händikäp: Toronto Raptors -8,5
@1,88 Mängima

Toronto Raptors saab täna öösel endale külalise Detroidist. Toronto on alustanud hooaega kolme võiduga neljast kohtumisest. Viimased kaks mängu ei ole võitjas olnud kahtlust. Lauapallide hankimises on Toronto olnud lausa fenomenaalne. Ka vabavisetes on Toronto liiga parim.

Pistonsi hooaja algus on alanud samuti hästi. Derrick Rose on olnud selgelt säravaim täht nende koosseisus. Meeskond ootab veel Blake Griffinit ja Reggie Jacksonit tagasi väljakule. Detroit on liiga kehvim lauapallide hankija. Enamus lauapalle meeskonnale korjab Andre Drummond. Ka temal ei ole täna kerge kui vastu astuvad Marc Gasol, Serge Ibaka ja Pascal Siakam.

Torontol vigastustega mängijad puuduvad ja neil on koduvälja eelis. Detroit ei ole Torontos juba aastaid hästi esinenud ja Raptors on enamus kohtumistest võitnud. Turg on suhteliselt paigas, kuid meie arvates on Raptors natuke veelgi suurem favoriit. Torontost lahkus Kawhi Leonard ja sellele on natuke üle reageeritud arvates, et Toronto on sel hooajal tunduvalt nõrgem, kuid nii see ei ole.


Händikäp: Toronto Raptors -8,5
1,88