New Haven WTA: Carla Suarez Navarro – Johanna Konta

Parimad vihjed

Seti händikäp: Suarez Navarro +1,5
@1,80 Mängima

New Havenin WTA turniiril mängitakse juba veerandfinaale. Käesolev mäng on eriti huvitav, kuna mõlemad on kõva väljakukatte spetsialistid. Mõlemal on servidega asjad korras, kuid kõigele lisaks on mäng suurepärasel tasemel. Kumma närvid peavad paremini vastu? Seda näeme õhtul.

Carla Suarez Navarro on WTA edetabelis 30-dal koha. Navarro on sel hooajal mänginud tõeliselt hästi, just kõval väljakul. Navarro tugevaks omaduseks on see, et ta suudab pea külmana hoida.

Navarro on suurepärane kõval väljakul, kui ta suudab leida vastase nõrgad kohad. Mängija kes kunagi alla ei anna, oskab serve vastu võtta ja ise servida. Sel korral on tal tugev vastane, kellele ei ole see väljakukate samuti võõras.

Johanna Konta on WTA edetabelis 46. Ka Konta on teinud hea hooaja – eriti kõval väljakul. Servidega on kõik korras ja ka servi vastuvõtt sujub. Konta numbrid tunduvad lausa hirmuäratavad kui esimene serv pureb vastast 70%-lise võimsusega ja ka teine serv püsib 50% piirimail. Eelmisest mängust sai läbikäiguhoov kui Konta purustas 2-0 Laura Siegemundi.

Koefid soodustavad Kontat, kuna ta on kõikides väljakuelementides hea, kuid oleme kindlad, et Navarro annab kõva vastupanu. Navarro on väga ohtlik vastane ja händikäp on suurepärane valik sellele mängule. Kõrvalvalikuna võiks napsata üle liine, kuna setid võivad venida ja isegi kolm setti ei oleks üllatus.


Seti händikäp: Suarez Navarro +1,5
1,80