New Haven WTA: Carla Suarez Navarro – Petra Kvitova

Parimad vihjed

Carla Suarez Navarro võidab
@3,55 Mängima

New Havenin WTA-turniir on jõudnud poolfinaalideni. Vastamisi lähevad hispaanlanna Carla Suarez Navarro ja WTA tippnimi Petra Kvitova. Naised on varemgi kohtunud ja Kvitova ei ole ka siis lihtsalt pääsenud. Nüüd Navarro on leidnud oma mängu täiel määral ja lihtne läbikäiguhoov ei saa see tsehhile olema.

Navarro on WTA rankingus kohal 30. Talle meeldib lisaks saviväljakutele ka kõva väljak ja ta suudab seal kõiki peedistada. Ta on suurepärane servija ja pallivahetused sujuvad samuti kenasti. Ka servi vastuvõtud on täpsed ja kiired. Nüüd on Navarro oma mängu leidnud. Terve turniir on kulgenud ülesmäge ja me ei näe põhjust, miks see ei peaks jätkuma.

Kvitova peesitab WTA rankingus kohal 5. Tippu kuuluv tsehhitar on juba oma pilgu pööranud US Openi poole, kuna tal on hea võimalus seal mängida finaalini välja. Kvitova mäng kulgeb kenasti igal väljakukattel ja kulgeb hästi. Ta on suurepärane servija, servi vastuvõtja ja loomulikult pallivahetused on head.

Eelmises ringis Zarina Diyasia vastu hakkas ta teises setis unelema ja kaotas selle. Kokkuvõttes sai ta 2-1 võidu ikkagi kätte, aga tundub et tema mõtted on juba Grand Slami juures.

Mängu favoriidiseisus ei ole Kvitovale nii mustvalge kui bookied näitavad. Hispaanlannale pakutakse kõva koefi ja sealt tuleb kinni võtta. Seti händikäpiga tuleb Navarrole panustada. Lisaks väike panus ka tema võidule.