New Haven WTA: Dayana Yastremska – Julia Goerges

Parimad vihjed

New Haveni turniir saab jätku veerandfinaalidega. Vastamisi lähevad kaks heas hoos olevat mängijat olenemata väljakukattest. Huvitav milline spektaakel sellest kujuneb.

Dayana Yastremska on WTA rankingus 104 positsioonil. Kõval väljakul on mäng kulgenud laitmatult ja ei ole kahtlustki, et see 18-ne aastane ukrainlanna on ohtlik. Yastremska mäng sujub, servi vastuvõtt ja serv ise on paigas. Eelmise ringi vastane Danielle Rose Collins sai esimeses setis 6-0 tuppa ja ukrainlanna kaotas vaid kolm punkti enda servidest. Mäng lõppes 6-0, 6-3 kui esimesed servid võttis ta 71% kindlusega.

Julia Goerges on pugenud rankingus juba kohale 9. Teda teatakse kui head servijat. Tema nõrkuseks on tõusude ja mõõnadega mängimine. Kui mäng ei lähe, siis järjest hullemaks läheb. Just Yastremska võib seal kaikaid korralikult kodaratesse visata. Kui Goergese mäng jookseb, siis ta on muidugi täielik maailma tipp. Seda nägime ka viimases mängus Dominika Cibulkova vastu.

Koefid soosivad loomulikult Goergesi, kuid Yastremska on noorest east hoolimata väga ohtlik. Yestremska võidu koef sobib hästi, kui peavalikuna võtame ikkagi üle liini mängule.