New Haven WTA: Ekaterina Makarova – Magdalena Rybarikova

Parimad vihjed

Ekaterina Makarova-3,5 geimi
@1,97 Mängima

New Haven WTA turniiril peetakse jätkuvalt veerandfinaalkohtumisi. Hirmsa hoo leidnud Ekaetrina Makarova kohtub selles mängus kogenud ja osava slovakitari Magdalena Rybarikova. Mõlemad on suurpärased mängijad, kuid slovaki mäng on viimasel ajal kobistav. Ikkagist on ta suutnud teha suurepäraseid mänge ka kõige kõvemate vastaste vastu. Ta võib olla vägagi ohtlik, eriti kui Makarova serv ei tule välja nii nagu plaanitud. Makarova läheb mängule soosikuna, kuid kas see on nii mustvalge?

Makarova on WTA rankingus 49-dal positsioonil. Teda teatakse kui hea väljakumängijana ja seda on ta viimase ajal ka tõestanud. Eelmises kohtumises alistas ta näiteks Karolina Pliskova. Makarova mäng õnnestus kõikides elementides ja tsehh langes otse kahes setis. Makarova sööt tabas ruutu ja nii esimene kui ka teine serv närisid Pliskovat.

Makarova on hea universaalne mängija, kes on just kõval väljakukattel oma parimas elemendis. Tema tänane vastane on eelmisest tunduvalt madalamal tasemel, kui ikkagi kogenud mängijaga on tegemist, ehk nii lihtne see tööpäev ei saa olema.

Rybarikova mäng on viimasel ajal olnud kobav. Slovakk leidub rankingu 31selt positsioonilt, kuid potensiaali oleks tõusta veelgi kõrgemale, kui vaid saaks mängu taas käima. Kerge jalaga Rybarikova on suutnud siiski panna kõvasid nimesid kõvasti pingutama. Seda just kõval kattel. Ta võitis Barbora Strycova kolmes setis ja peedistas ka Caroline Garciat Montreali turniiril. Garcia siiski võitis kolmandas setis. Rybarikova on valmis võitma ka Top 20 mängijaid, kuid lihtsalt see ei tule. Serv sakib, kuid servi vastuvõttudega saab ta olukorda natuke siluda. Tegemist on samuti hea universaalse mängijaga. Kui saaks vaid selle servi korda…

Koefid soosivad Makarovat. Rybarikova on ikkagist ohtlik mängija, kel heal päeval võib kõik õnnestuda. Usume siiski, et Makarova napsab siit võidu ja paneme piletile geimide händikäpi.


Ekaterina Makarova-3,5 geimi
1,97