NFL: Carolina Panthers – New Orleans Saints

Parimad vihjed

Händikäp: Carolina Panthers +6
@1,91 Mängima

Kodumeeskond Carolina Panthersil on kuus võitu ja seitse kaotust. Külalised New Orleans Saints on võitnud 11 mängu ja kaotanud vaid kaks. Carolina jääb tõenäoliselt play offidest eemale ning New Orleans on suurim soosik meistritiitlile.

Panthers on olnud koduväljakul palju parem kui võõrsil. Nüüd on nad kehvas vormis, mis t’hendab viie mängu pikkune. Kaotustest on saadud vaid üks koduväljakul kui Seattle võitis neid kolme punktiga. Panthers mängib põhimõtteliselt juba nüüd play offe. Kaotuse korral ollakse mängust väljas.

Sains on parem igas väljaku positsioonil. New Orleansi punktivahe on NFL-i parim ja keskmiselt 13 punkti mängu kohta. Carolina punkti vahe on miinuspoolel.

Jardides vahe ei ole nii suur. Saintsi rünnak on saavutanud sel hooajal 389 jaardi per mäng ja Carolina 378. Saintsi kaitse on vastastel lubanud liiktuda 349 jaardi mängu kohta ja Carolina kolm jaardi enam.

Novembri lõpus leidis Dallas Cowboys mooduse kuidas New Orleans peatatda. Dallase kaitse domineeris mängu, mis lõppes 13-10.

Saints on mängus 6,5 punktise händikäpiga soosikuks. Carolina kaitses peaks olema potensiaali enam kui sel hooajal on näidatud. Viimases viies kodumängus ei ole vastast hoitud alla 20 punkti. Giants tegi nende vastu lausa 31 punkti. Usume, et Panthersi kaitse saab täna hakkama ja nüüd on viimane aeg jalad kõhu alt välja võtta.


Händikäp: Carolina Panthers +6
1,91