NHL: Buffalo Sabres – Arizona Coyotes

Parimad vihjed

Sel hooajal on enim punkte kogunud Buffalo Sabres ja nüüd võõrustavad nad hea hoo leidnud Arizona Coyotes´t. Kohtuvad kaks noort ja väga andekat meeskonda.

Buffalo on olnud väga veenev. Erinevalt eelmisest hooajast on vastutust kandvad mängijad viinud meeskonna ühest võidust teiseni. Kaotatud on vaid kolm kohtumist. Nende powerplay on liigas neljandana parim ja samal ajal ei ole Arizona vähemuses mängimine hästi välja kukkunud, nii et trahviminuteid peaksid nad Buffalo vastu vältima. Buffalo on kodus olnud võitmatu, ehk Arizona noort ründevõimu ootab suur test.

Hooaja alguses ei saanud Arizona oma rünnet tööle, kui viimastes kohtumistes on oldud värsked ja loovad. Seda näitab ka viis võitu kuuest mängust. Arizona suurimateks plussideks on siiski kaitsemäng, väravaid on endale lastud liigas teisena kõige vähem.

Buffalo on kodus hea ja on suutnud kõik mängud enda kasuks pöörata. Arizona kaitse saab kõva tööpäeva Buffalo vägeva ründe vastu. Panustame Buffalo võidule. Lisaks on mõlema meeskonna kaitse tasemel ja väravatesadu siit oodata ei ole. Panustame ka mängus alla 5,5 väravale.