NHL: Carolina Hurricanes – Arizona Coyotes

Parimad vihjed

Carolina Hurricanes on olnud kehv. Nüüd on meeskonnal kuldne võimalus oma piinasid vähendada kui vastaseks tuleb võõrsilturneer olev Arizona Coyotes. Hurricanes on teinud viimases kahes kohtumises üheksa väravat, nii et päris ummikus Sebastian Aho juhtiva rünnak ei ole. Kui täna suudetakse oma tagalat natukenegi hoida, siis on võit käeulatuses.

Hurricanesie eelmisest kohtumisest alanud kodumängude seeria on kriitiline. Kaotati ka Capitalsile karistusvisetega ja see määris soola veelgi rohkem haavale. Sebastian Aho oli taaskord meeskonna number üks nelja puntiga, kuid selle eest liigatavelisse lisapunkte ei saa. Hurricanesi mängul ei olnud väga vigagi kuid tobedad litrikaotused ja liinivead maksid võidu. Rod Brind’Amouri ülesanne külab lihtsana. Väikesed asjad korda ja tuleb hea mäng.

Arizona sai oma kaotusetjadast jagu viimases kohtumist Rangersiga. Meeskonnal on siiski rasked ajad. Meeskonna turvaline esiväravavaht Antti Raanta on audis. Vastaseid lastakse liiga palju löögile.

Hurricanesi viimase aja kehvad esinemised on selleks mänguks nende koefi üles ajanud. See on muidugi teenitult kuna ka neil on väravavahiga probleeme. Kõigest hoolimata on Hurricanes selle kohtumise tugev kodusoosik kesise Coyotesi vastu.