NHL : Dallas Stars – Washington Capitals

Parimad vihjed

Dallas Stars võõrustab täna öösel Washington Capitalsi. Stars on viimasel ajal mänginud väga head hokit ja võitegi on saadud neljast kohtumisest kolm. Capitals kaotas viimase kohtumise St Louis Bluesile ja nüüd tuleb vastu veelgi kõvem sats. Turg peab seda kohtumist võrdseks, kuid Stars väärib meie arvastes selles mängus favoriidiseisust.

Üks Starsi paranenud tagamees, noor soomlasest kaitsja Miro Heiskanen, teeb head mängu. Kolmapäevases mängus tegi ta kaks väravat ja mängis olulist rolli kogu kohtumises. Ka John Klingbergi naasmine on rahustanud Starsi litriga mängu. Nad liiguvad kiirelt üles ja kaitsevad tihedalt.

Capitalsil on hetkel raskemad ajad. Kaotus Bluesile on täielikult õigustatud. Tähtründaja Alex Ovechkin tegi omad järeldused kehvast minekust ja otsustas jätta All Stars kohtumise vahele ja selle asemel puhata.

Stars on seljatanud väikesed probleemid ja tõusnud jälle parimate hulka. Meie arvates praeguse hetke Stars on selge soosik kodus Capitalsi vastu, eriti arvestades, et Capitals mängis viimase kohtumise alles täna öösel.

Mängime sel korral sellele, et Stars võidab. Kui sa ei soovi oma rahaga riskeerida, siis tasub vaadata ka Optibeti uue kliendi pakkumist siit! 30€ väärtuses riskivabasid panuseid ilma läbimängimisnõudeta.