NHL: Florida Panthers – Nashville Predators

Parimad vihjed

Florida pantrid saavad endale vastu Nashville kiskjad, kes on kahemängulises võiduseerias. Florida ei ole lahjem. nemad on võitnud kolm kohtumist jutti, kuid nende omavahelised kohtumised on viimasel ajal lõppenud võõrsil võiduga.

Florida on saanud oma mängu käima ja Predators on samuti mängutaset tõstnud. Floridal ei ole reaalseid võimalusi enam playoffidesse pääseda, kuid Predatorsil on. Mõlemad mängivad hästi, kuid reisivad erinevatel tasemetel.

Florida on sel hooajal lihtsalt lasknud liiga palju lüüa. Meeskond on lasknud sisse 170 väravat ja see on idakonverentsi üks halvimaid näitajaid. Panterid on suutnud ise lüüa 152 väravat, kuid Predators on löönud 161. Nashville on endale lasknud 135 väravat. Ka see on neile palju, kuid Pekka Rinne väravapostide vahel praegusel hetkel muudab nende kaitset veelgi paremaks.

Florida on kodus ja võidusoonel, kuid nende mäng ei ole usaldusväärne. Mängitakse au nimel ja agalooliselt on külalised paremad, ehk mängime ka täna külalistele kellele on seda võitu rohkem vaja.