NHL: New Jersey Devils – Toronto Maple Leafs

Parimad vihjed

Leafs võidab esimese kolmandiku
@2,48 Mängima

New Jersey Devils kohtub reede öösel algavas kohtumises Toronto Maple Leafsiga. Meeskonnad on sel hooajal kohtunud juba kaks korda ja Leafs on võtnud stiilselt 6-1 ja 2-7 võidud.

Devils sai kõva paugu kui meeskonna tähtsaim mängija Tayor Hall sai vigastada. Siiski meeskonna tulemused on olnud suhteliselt ok isegi Halli puudumisel.

Pahalastele kevadel algavatesse play offidesse ei leidu piletit ja meeskonna hooaeg tundub et on põhihooajaga tehtud. Lisaks parimale väravamasinale Kyle Palmierile ei ole meeskonnas kedagi, kes võiks taset tõsta ja mänge otsustada. Eriti siis kui Hall on vigastatud. Noored mehed nagu Bratt ja Hischier on head mängijad, kuid areneda on veel palju.

Lisaks kõigele on probleeme väravavahiga kuna Cory Schneider on vigastatud ja Keith Kinkaid tõeliselt kõikuva mänguga.

Ka Torontol on väravavahtidega probleem. Nii esi kui ka teine väravavaht on vigastatud. Ei ole veel teada kas keegi neist Devilsi mängule tuleb. Viimati on Anderseni ja Sparksi asendanud Hutchinson.

Leafsi materjal on valgusaastaid kodumeeskonnast ees. Ründeliin on liiga üks parimaid. Kahest esimesest viisikust leiduvad tsentrid Tavares ja Matthews. Ka äärtel leidub kiirust igas viisikus.

Kiirus on just see millega Devils hätta jääb. Külalised teevad kiireid vasturünnakuid ja kiirusega löövad Devilsi liinid laiali. Leafs on omavahelistes kohtumistes puuri täis tagunud ja ei näe põhjust miks ei peaks see juhtuma ka täna.