NHL : New York Rangers – Detroit Red Wings

Parimad vihjed

Detroit on viimasel ajal olnud nõrk. Nad on seda olnud terve hooaja, kuid viimasest kümnest mängust on kogutud vaid viis punkti. Meeskonna rünnak on halb ja kümne mängu keskmine löödud väravate arv on 2,1.

Detroidi ründemäng on liiga Dylan Larkini õlgadel, eriti kui Gustav Nyquist on meeskonnast lahkunud. Andreas Athanasiou on oma taset sel hooajal tõstnud, kuid kokkuvõttes on ründemäng liiga üks kehvemaid.

Rangersi olukord on suhteliselt sarnane kui Detroidil. Playoff koht on kaotatud juba tükk aega tagasi ja meeskond on uuesti ülesehitamisel. Rangers on viimase kümne mänguga kogunud kuus punkti ja tehtud on keskmiselt vaid 1,9 väravat mängus.

Hendrik Lundquist alustab kodumeeskonna väravas. Tema statistika Detroidi vastu on hea, kuna viimase 13. kohtumise jooksul ei ole ta kordagi lasknud üle kolme värava.

Ka Detroidi väravavahi Jimmy Howardi numbrid on Rangersi vastu super. Oma karjääri jooksul on talle Rangers löönud keskmiselt 1,75 väravat ja tõrjeprotsent on 94,8%.

Viimase 13 omavahelise kohtumise jooksul ei ole kordagi löödud üle viie värava. Selle hooaja kohtumised lõppesid mõlemad 2-2.

Võttes arvesse nende meeskondade omavaheliste mängude ajalugu, väravavahtide head tööd ja kehva ründemängu, siis panustame alla 5,5 värava. Kui jahtida suurt koefi, siis pane panus viigile kuna nende viimased viis mängu on lõppenud viigiga.

PANUSTA SELLELE MÄNGULE COOLBETIS TÄIESTI RISKIVABALT.