NHL: New York Rangers – Washington Capitals

Parimad vihjed

Washington Capitalsi mängumootor on korralikult tööle saadud. Meeskond on kaotanud 15st kohtumisest vaid kolm. Rangersi hiljutised võidud tugevate vastu kaotavad tähtsuse kui nõrgemate vastu komistatakse.

Hea näide Rangesi kõikuvast mängus on see kui novembri alguses võideti võõrsil supermänguga NHL meistrisoodikut Nashville Predatorsit numbritega 1-2. Kolm päeva hiljem kaotati kodus ühe nõrgima meeskonna Ottawa Senatorsi vastu 2-6. See ei ole ainsaks selliseks juhtumiks.

Rangersi mängust on näha Mika Zibanejadi puudumine. Ka Kaapo Kakko mängimine Capitalsi vastu on küsimärgi all. Lisaks on puudu kogenud Marc Staal. Noor soomlane on leidnud väravasoone ja on lausa mänge otsustanud kuid tänaöises mängus teda ei ole.

Capitals võitis viimases mängus Anaheim Ducksi Capital one areenal 5-2. Enne seda mängu võideti Bostonit lisaajal. TD Garden ei ole külalistele lihtne ja sealt ükskõik milline punkt on väärtuslik.

Külaliste võidule on hetkel veel saadaval hea koef. Paberil ja mänguliselt on tegemist eri maailmadest pärit tiimidega, kuid Rangersi puudujad ja Capitalsi tugevus paneb meid neile panustama.