NHL : Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils

Parimad vihjed

Pittsburgh Penguins ja New Jersey Devils naasevad All Star pausilt. Samas divisionis mängivate meeskondade olukord on täiesti erinev. Üks suurimaid soosikuid Penguins ei ole enda ootusi täitnud, kuid neil on siiski võimalus oma division ära võita. Devils on kogu idakonverentsi viimane ja mängivad hooaja lõpus vaid enda au nimel. See hooaeg on neile suureks pettumuseks, eriti peale suurepärast eelmist aastat.

Penguinsi mäng muutus aastavahetuseks nii võimsaks, et jutud meistritiitlist muutusid taaskord tõsiseks. Läänes peetud võõrsilkohtumised olid rasked ja tugevate Sharksi ja Golden Knightsi vastu jäädi jalgu. Nüüd algav kodumängude seeria on neile väga tähtis ja esimene vastane on vägagi sobiv.

Devils on võõrsil mänginud väga kehvasti ja see näitaja on kogu NHL-i viletsaim. Viimasel ajal on John Haynesi meestel selgroog murtud juba varases mängustaadiumis ja see räägib ise meeskonna psüholoogilisest seisundist.

Penguinsi probleemiks on stabiilsuse puudumine, kuid selles mängus ei saa seda suureks probleemiks pidada. Devils on võõrsil kesine ja Penguins on tunduvalt kvaliteetsem. Penguins võtab siis rutiinselt punktid ära.